Otwory na przetworniki i reszcze elektroniki.

Jak się to robi ... pytania i odpowiedzi.

Moderator: poco

krysho
Posty: 3
Rejestracja: 2011-12-30, 08:57

Otwory na przetworniki i reszcze elektroniki.

Post autor: krysho » 2011-12-30, 09:09

Witam ,jestem tutaj nowy ,nie zbyt dobrze się znam na budowie gitar ,ale coś przeczytałem ,obejrzałem.

A wiec ,chciałbym się zapytać jakie powinny być głębokości otworów na przetworniki ,potencjometry ,ogólnie na cała elektronikę ,w gitarze stylu Les
Paul.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
popik10

Post autor: popik10 » 2011-12-30, 12:18

coś przeczytałem ,obejrzałem.
Za grosz Ci nie wierzę.
Pewnie gdybyś przeczytał i obejrzał to zobaczył byś coś takiego.
http://img269.imageshack.us/img269/3944 ... plans2.jpg
Google i trochę chęci.
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Post autor: poco » 2011-12-30, 13:23

Ja to myślę , że nie same plany, ale umiejętność ich odczytania bez znajomości zasad rysunku technicznego są przyczyną zadawania takich pytań, jeżeli się mylę, to kolega popik10. Załatwił temat koncertowo. A tak na marginesie krysho, to zwykle witamy i przedstawiamy się w odpowiednim dziale albowiem pozwala to na orientację na jakim etapie wiedzy jest uczestnik forum, a tym samym udzielić odpowiedzi stosownie do powyższego. Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
popik10

Post autor: popik10 » 2011-12-30, 15:33

Ja to myślę , że nie same plany, ale umiejętność ich odczytania bez znajomości zasad rysunku technicznego są przyczyną zadawania takich pytań
Poco zapomniałeś dodać że czytać trzeba ze zrozumieniem :D
Pozdrawiam
krysho
Posty: 3
Rejestracja: 2011-12-30, 08:57

Post autor: krysho » 2011-12-30, 15:42

Moze tak ,mam wydrukowany inny plan ,i na innej stronie znalazlem wymiary glebokosci ,ale chcialem sie zapytac ,fachowcow ,czy takze potwierdza to co widzialem ,a co do mojej wypowiedzi "nie zbyt dobrze się znam na budowie gitar ,ale coś przeczytałem ,obejrzałem." ,mialem na mysli ,budowe gitary ,znaczy wycinanie ,malowanie ,pret napinajacy jak sie mocuje i tego rodzaju.

Tak czy inaczej ,dziekuje za odpowiedz :)
ODPOWIEDZ