Dwukolorowy arlekin

Miejsce na zdjęcia i opisy zbudowanych instrumentów

Moderator: Jan

wojtek
Posty: 447
Rejestracja: 2012-07-27, 20:19
Lokalizacja: mazowsze

Re: Dwukolorowy arlekin

Post autor: wojtek » 2019-11-09, 21:11

Bardzo fajna .
jacek owsianowski
Posty: 153
Rejestracja: 2015-11-01, 22:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Dwukolorowy arlekin

Post autor: jacek owsianowski » 2021-08-01, 21:11

Witam , w ubiegłym tygodniu ,podczas warsztatów jazzowych w Chodzieży spotkałem się z Markiem Napiórkowskim jednym z najlepszych polskich gitarzystów .Spotkanie było umówione wcześniej,a tematem była ocena gitary.Na początku padło stwierdzenie ''dla mnie to nie jest gitara wygląda jak jakiś instrument ludowy '' po kilku minutach gry zmienił zdanie i powiedział ''ta gitara wybrzmiewa i śpiewa w całej skali , jest to bardzo dobry instrument lutniczy '' dodał że nie jest to gitara jakiej szuka, ale z łatwością można ją sprzedać.Jestem dumny z mojej gitary i dziękuje panu Markowi za spotkanie.Pozdrawiam Jacol.
Awatar użytkownika
Jan
Posty: 1987
Rejestracja: 2017-05-11, 19:22
Lokalizacja: Racibórz

Re: Dwukolorowy arlekin

Post autor: Jan » 2021-08-02, 06:55

No a my jesteśmy dumni z Ciebie jako naszego forumowego kolegi. Marek Napiórkowski to arcymistrz gitary klasy światowej. Byłem na kilku jego koncertach (projektach muzycznych) i wszechstronność, technika i poziom jego gry jest powalający. Dla mnie to światowej klasy muzyk i to z pierwszego szeregu. Skoro takiej klasy muzyk pozytywnie się wypowiadał o twoim instrumencie to znaczy, że zrobiłeś dobry instrument i idziesz w dobrym kierunku.
Gratulacje Jacku - twoje instrumenty są bardzo oryginalne i jak słyszymy brzmią dobrze - tak trzymaj i pokazuj na forum co ciekawego robisz.
Pozdrawiam Janek
ODPOWIEDZ