Lutnicza kopia Fendera Stratocaster 57/62 Custom Shop

Miejsce na zdjęcia i opisy zbudowanych instrumentów

Moderator: Jan

MMM
Posty: 24
Rejestracja: 2011-11-25, 12:08

Post autor: MMM » 2011-12-17, 19:09

Tak działa http//wrzuta.pl na której umieszcza się pliki muzyczne.
Opcjonalnie jest załączony filtr rodzinny - dlaczego nie będę wyjaśniał.

Albo się zgadzasz ( póżniej nie pojawia się już nigdy na naszym komputarze zapytanie, dozwolone od lat 18 albo się nie zgadzasz i nie słuchasz )

Plik jest nagrany w jednym ciągu z przerwami na zmianę pickupu.
Czyli 15 plików z przerwami.

Jeżeli chcesz wyrzucaj do kosza, mnie tam nic do tego :-( ale nie chce mi się szukać innego serwera i na nowo wgrywać pliki MP3.
Zawsze umieszczam pliki muzyczne na serwerze wrzuta.pl i nikt nie miał problemów z odsłuchem.

Na serwerze wrzuta.pl naciska się głośnik, play i gra - 6 latek to potrafi uruchomić :-)

PS
Apropo znikającego tekstu, również zauważyłem że czasami brakuje postów które są na 100% w wątku - te końcowe.
Po zalogowaniu i próbie zmiany tekstu, jest widoczny.
Natoniast wchodząc jako niezalogowany lub odświeżając stronę tego postu lub tekstu brak ???
Problemy u mnie się chyba pojawiały gdy łącze internetowe przysiadało.
Ale czy od mojesj strony czy operatora domeny ?? nie wiem.
MMM
Posty: 24
Rejestracja: 2011-11-25, 12:08

Post autor: MMM » 2011-12-17, 20:54

Co masz na myśli lepiej i wzmacniacz nie współgra ?? sprzęt nagrywający i wzmazniacz jest raczej wystarczająco dobry.
Jedyny mankament to struny które zostały założone z początkiem maja lub wcześniej.
Dzwięk z wzmacniacza na żywo a z mikrofonu to inna bajka - tak w skrócie mozna to określić.
MMM
Posty: 24
Rejestracja: 2011-11-25, 12:08

Post autor: MMM » 2011-12-17, 21:20

Dlaczego szkoda czasu ?? właśnie o to chodzi żeby dyskutować.
Chciałem po prostu wiedzieć co masz na myśli ??
Na czym było nagrywane podam pózniej.
Awatar użytkownika
Andrzej
Posty: 525
Rejestracja: 2011-01-02, 21:00
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Andrzej » 2011-12-17, 23:10

Brzmi super ! szklanka jak trzeba prawdziwy stratocaster.Jedyne czego mi brakuje w tych próbkach to typowego smażenia singli.A może używałeś bramki szumów i ona zmieniła troche charakter pasma ,ale to broń boże wina instrumentu bardziej realizatora nagrań :D ) Mój stratocaster brzmi bardziej jak PRS albo super strat no ale to są konsekwencje blokady strun i tremolo kahlera (coś za coś :cry: ) Pełen Szacun dla ciebie zawodowa gitarka !
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Post autor: poco » 2011-12-18, 01:28

Ok. Przyjąłem z dobrodziejstwem inwentarza tłumaczenie n/t wrzuty, post się wypełnił treścią, nagranie odsłuchałem, ale nie komentuję, bo jak napisał kombinat o gustach się nie dyskutuje. Brzmienie ciekawe, ale znowu doszukiwanie się jakichś specyficznych detali jest jak rozmowa o drewnianych karabinach, albowiem każdy z nas gałami kręci po swojemu i w brzmieniu innych doszukuje się swoich upodobań. Dalej idąc to sprawa pieca, mikrofonu, akustyki itp., itd. Jak mawiał klasyk nie jest ładne to co jest ładne, tylko to, co się komu podoba. A mnie się podoba jako całość, czyli design + dźwięk. Walory użytkowe i brzmieniowe niech oceniają ci, którzy będą grali na tym sprzęcie.
Co do naciskania klawiszy, to pewnie 6-cio latek potrafi więcej, ale nie koniecznie ze zrozumieniem tego dlaczego i co chce osiągnąć. Za wyjątkiem gier. To tak na marginesie. Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
MMM
Posty: 24
Rejestracja: 2011-11-25, 12:08

Post autor: MMM » 2011-12-18, 02:05

PRÓBKI DZWIĘKOWE GITARY CDN.

Proszę o opinie jakie próbki dzwiękowe by was interesowały.
ODPOWIEDZ