Young

Na każdy temat ...

Moderator: poco

kibic
Posty: 394
Rejestracja: 2013-08-23, 07:07
Lokalizacja: Nieporęt

Young

Post autor: kibic » 2014-09-25, 06:45

Wczoraj świat muzyczny obiegła przykra informacja. Brian Johnson poinformował, że z powodu choroby (nie powiedział jakiej) Malcolm Young założyciel ACDC nie zagra już nigdy na koncercie ani nie nagra już nic w studio. Ponoć zespół będzie istniał dalej a Malcolma ma zastąpić jego bratanek Steve (syn Angusa Younga).

Tu jest więcej informacji: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/ar ... iends.html

Choć zawsze stał z boku sceny to jednak wiadomym jest jak wielki był jego wkład w powstanie i działalność grupy.

Tu na zdjęciu z nierozłącznym Gretschem (chciałbym mieć taką gitarę w swojej kolekcji!)
Załączniki
my.jpg
Victor
Posty: 163
Rejestracja: 2014-04-27, 13:23
Lokalizacja: UK

Re: Young

Post autor: Victor » 2014-09-25, 21:14

Już od jakiegoś czasu była o tym mowa na Planet Rock, może nie było jakiś oficjalnych komunikatów, albo nie wszystko zrozumiałem, ale wiem, że był nawet taki moment, iż w ogóle działalność zespołu była pod znakiem zapytania.
Czekam na ich trasę i mam nadzieję, że się pojawią w GB bo to może być ostatnia szansa żeby ich zobaczyć... no i niestety jak już wiadomo Malcolma nie zobaczymy... :(
kibic
Posty: 394
Rejestracja: 2013-08-23, 07:07
Lokalizacja: Nieporęt

Re: Young

Post autor: kibic » 2014-09-26, 02:35

Wczoraj Hołdys powiedział, że doszły go słuchy, iż Malcolm przeżył wylew i ma niedowład rąk który uniemożliwia grę.
Victor
Posty: 163
Rejestracja: 2014-04-27, 13:23
Lokalizacja: UK

Re: Young

Post autor: Victor » 2014-10-22, 18:38

Kibic, jeśli jeszcze nie wiesz, to nowy album 2go grudnia. I można już posłuchać to:

http://youtu.be/cIE8F_OL_Ds

Widzę, że chyba resztę kolegów ACDC nie specjalnie interesuje a ja się jaram.
Miałem wszystkie albumy do The Razors Edge włącznie, ostatnie trzy mnie ominęły, ale mam wielką ochotę to nadrobić...
No i najważniejsze to nowy album zazwyczaj oznacza trasę!
ODPOWIEDZ