Kto wie jak .....?

Na każdy temat ...

Moderator: poco

Awatar użytkownika
Piniu
Posty: 2939
Rejestracja: 2011-02-15, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Kto wie jak .....?

Post autor: Piniu » 2011-11-13, 06:36

Kto wie jak ukrocic dzialania na forum pacjenta , ktory w dziale -ogloszenia admina wpisuje reklamy bizuterii. Klopot w tym , ze tych postow naraz zaczyna byc coraz wiecej. Jezeli tak dalej pojdzie forum zacznie byc nieczytelne. Typek nie jest zalogowany jako uzytkownik a uskutecznia wpisy jako gosc ... Jest jakis sposob? Redakcje forum juz zawiadomilem.na liste banow wpisuje zawsze jego adres ...
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Post autor: poco » 2011-11-13, 19:11

Dzisiaj wyautowałem dwa g....a, ale, że jest to ono właśnie dowiedziałem się z postu Zenka. Początkowo myślałem, że to jakiś układ z Zenkiem typu coś za coś, a zmyliło mnie to, że było w dziale admina, a zatem miejscu raczej zastrzeżonym dla nielicznych. Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
Awatar użytkownika
Piniu
Posty: 2939
Rejestracja: 2011-02-15, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Piniu » 2011-11-14, 00:17

Ja już napisałem swoje jak rozmawialiśmy o przenosinach forum. na tym skrypcie nic nie zdziałamy bo nie mamy dostępów do kodów, a potrzeba porobić, powgrywać odpowiednie latki i zabezpieczenia na takiego typu roboty, które zaśmiecają forum. Ja się z tym spotykam na co dzień na innych forach, które prowadzę lub pomagam prowadzić.
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Post autor: poco » 2011-11-14, 08:27

Piniasty -udało się nie przekręcić :D -czy można bez bólu przenieść treść tego wszystkiego co jest zapisane na tym forum na Twój serwer, który proponowałeś? Bo jeżeli tak, to może Zenek dał by się skusić-jeżeli to nie jest związane z jakąś umową uniemożliwiającą taką operację, Nie potrafię ogarnąć jakie szkody może spowodować taka sytuacja w treściach i funkcjonowaniu forum, bo się na tym nie znam, ale gdyby ten szkodnik rozwalił całe forum, to szkody były by nie do odrobienia. Koniecznym by było robienie kopii zapasowej treści forum dla bezpieczeństwa. Ale mądry jestem , co?! :oops: :wink: :D Najgorzej jak jajko zaczyna uczyć kurę, ale liczę na wyrozumiałość fachowców dla dinozaura. :D Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
Awatar użytkownika
Piniu
Posty: 2939
Rejestracja: 2011-02-15, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Piniu » 2011-11-14, 09:09

Nie pamiętam Ryszardzie ja sprawa wygląda na phorum. najważniejsza jest kopia bazy danych, jeżeli można takową zrobić z panelu admina lub uzyskać od operatora to nie będzie problemu z przeniesieniem. Tak jak już kiedyś pokazywałem - nowe forum czeka. Jeszcze nie skasowałem ;) http:/www.forumlutnicze.pl/ - tylko jakąś ładną domenę kupic.

Nie muszę dodawać,ze nie musi to być akurat u mnie na serwerze, gdzie admin będzie chciał to sie zrobi. Mogę nadmieć tylko,ze kolega dysponuje od jakiegoś czasu serwerami i można za niewielkie pieniądze mieć host bez ograniczeń.
ODPOWIEDZ