Witajcie :3

Tu możesz się przywitać i przedstawić (wymagane)

Moderator: Jan

Ravn
Posty: 5
Rejestracja: 2016-07-10, 22:47
Lokalizacja: Poznań

Witajcie :3

Post autor: Ravn » 2016-07-10, 23:06

Witam szanowne grono :-D
Jestem Miłosz z Poznania, od około 5/6 zgłębiam tajniki muzyki, a zaczęło się od zafascynowania jazzem (zdecydowanie Donny McCaslin)i oczywiście pierwszego saksofonu. Przygoda ta trwała jakieś dwa lata, ale przeniosłem się jednak na basy. Później kierunki muzyczne poszły we wszystkich kierunkach, bo w końcu warto słuchać wszystkiego, aczkolwiek nadal pozostając w okolicach jazzu. Rok temu zainteresował mnie temat budowy pewnych starych skrzypiec znalezionych w garażu, a tym samym również budowy moich gitar. Pierwsza próba przywrócenia blasku zabrudzonemu basowi marki vision wyszła całkiem dobrze (nie licząc strasznych przetworników).
W każdym razie postanowiłem przybyć tutaj by poszukać głębiej i dokształcić się :3
Pozdrawiam Serdecznie
Awatar użytkownika
PiotrCh
Posty: 4398
Rejestracja: 2013-02-12, 00:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Witajcie :3

Post autor: PiotrCh » 2016-07-10, 23:25

Cześć Miłosz:)
pozdrowienia
Piotr
poco
Moderator
Posty: 4626
Rejestracja: 2010-12-06, 14:36
Lokalizacja: Blok Dobryszyce

Re: Witajcie :3

Post autor: poco » 2016-07-12, 02:11

Witam kolegę ze "stolicy", a raczej kuźni lutnictwa, Poznania.
Cieszy fakt, że zechciałeś powiększyć grono zakręconych pozytywnie i szukasz bratnich dusz w dziedzinie tworzenia tego własnego instrumentu, bądź dania nowego życia już istniejącemu.
Sądzę, a nawet jestem pewien, że lektura forum da Ci odpowiedź na baaardzo wiele pytań w sposób rzeczowy i konkretny. Tu nie ma ściemy, bo na nią nas nie stać. :-D
Pozdrawiam, Ryszard
via vita curva est
ODPOWIEDZ