Bas Yamaha?

Jeżeli masz problem z rozpoznaniem instrumentu to tu jest odpowiedni dział.

Moderator: Jan

Awatar użytkownika
diadem
Posty: 114
Rejestracja: 2012-08-20, 20:30
Lokalizacja: Podlasie

Bas Yamaha?

Post autor: diadem »

Witam
Kolega oddał mi do naprawy gitarę basowę, na gryfie jest logo Yamaha, jednak nie wyględa zbyt przekonujęco.
Korpus wyględa jak na zdjęciu.
Może ktoł kojarzy co to za model?
Załączniki
2015-10-16 19.52.50.jpg
wojd
Posty: 35
Rejestracja: 2015-03-14, 20:30

Re: Bas Yamaha?

Post autor: wojd »

Witam,

Korpus to prawdopodobnie Defil. Dodaj jeszcze zdjęcie gryfu.

Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
diadem
Posty: 114
Rejestracja: 2012-08-20, 20:30
Lokalizacja: Podlasie

Re: Bas Yamaha?

Post autor: diadem »

Defil zdecydowanie odpadał, gdyż "Bastony" miały inne struncięgi.
Ta gitara to holenderski EGND z lat 60-tych.
http://www.egmond.se/egmond_se_Typhoon2ES1.html

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ