Witam serdecznie,
10 lat temu kupiłem swoję pierwszę gitarę - cort x1.
Czarny mat przestał mi się podobaę, przelakierowałem, wyczyłciłem, zalutowałem (wydaje mi się) wszystko na swoje miejsce i niestety cisza.
Jestem kompletnym laikiem w kwestii elektroniki, więc będę wdzięczny za wszelkie wskazówki w temacie.
przetworniki - humbucker powersound.
Ogólnie wyględa to poprawnie, ale jest kilka rzeczy, których nie widzę dokładnie na zdjęciach:
- pokaż podłęczenie potencjometru tonów z innej perspektywy.
- nie wiem jaki jest schemat wyprowadzeł przełęcznika, ale jełli przylutowałeł tak samo jak przed naprawę, to powinno byę git.
Poza tym sprawdęšł, czy nie masz gDzieł zwarcia.
Przy okazji zwracam uwagę, że masz odwrotnie przylutowane przewody sygnałowy oraz masą do gniazda jack. W takim układzie będzie działaę tak samo co prawda, ale dla porzędku warto to poprawię. Luty na jacku są też bardzo złej jakołci. Popraw to lepiej, by uniknęę kłopotów w przyszłołci. Za dużo cyny jest na nich i jest ona przegrzana. Gdy długo coś dogrzewamy, to należy dodaę kalafonii. Mimo to, tutaj najlepiej wykonaę luty od nowa.