Strona 1 z 1
Plan Elektryki
: 2011-03-06, 20:17
autor: Les_Shady
Witam, jestem nowy wiec prosze o wyrozuimałołę. Mam zamiar zrobię gitarę elektryczna od podstaw. Sadze ze poradze sobie z drewnem- wyciecie gryfu, top i ogolnie stworzenie całego kształtu. Problem tkwi w tym ze nie mam kompletnie pojecia jak gitara elektryczna wyglada w 'srodku'. Moglby mi ktos przedstawic jakis plan polaczenia czesci elektrycznych w gitarze? Wszystkie pokretla, pickupy, wejscia na kabel...gdzie zrobic otwory , co z czym polaczyc? Bylbym bardzo wdzieczny...mozecie przedstawic to w sposob prymitywny-narysujcie w paincie...wazne zeby bylo czytelne. Z góry dzieki

: 2011-03-07, 20:29
autor: Les_Shady
Oj no tak, przepraszam bardo panie wazny (ble). Nie chciałem pana urazic swoimi niskimi chęciami korzystania z internetu. Przez cały czas byłem zdania ze FORA Sę OD TEGO ZEBY POMAGAC OSOBOM W KWESTIACH NAWET BANALNYCH I JUZ PORUSZANYCH! Niestety chyba się mylilem. Na przyszłołę polecam przeczytaę dokładnie trełę postu i odpowiadaę na temat. Wszystkie czesci w gitarze sa tak samo połaczone i tego schemat prosiłem. Rozmieszczenie tych częsci w gitarze to juz inna bajka. Ja osobiłcie nie lubie osób ktore tak chamsko się wymadzrzaja i uwazaja ze sa najmadrzejsze. Polecam zmienic swoje podejscie do forumowiczow bo takim zachowaniem odstraszacie ich od tej strony. Pozdrawiam serdecznie!
: 2011-03-07, 20:37
autor: Piniu
Nie irytuj się tak od razu panie Les

Co do tematu - najpierw musisz zaplanowaę i przedstawię nam jakę gitarę chcesz zrobię i jakie przetworniki będę w niej osadzone. Wtedy będziemy mogli dobraę odpowiedni schemat połęczeł.