Telecaster Project One

Miejsce na zdjęcia i opisy zbudowanych instrumentów

Moderator: Jan

Awatar użytkownika
Piniu
Posty: 2943
Rejestracja: 2011-02-15, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Piniu » 2014-06-03, 09:49

kibic pisze:
darek pisze:Idę o zakład , że strugasz następną rewelację tylko się jeszcze nie ujawniasz ;-)
No i byś wygrał :-)
Się ujawnię jak zrobię.
I to mi się nie bardzo podoba. mamy taki zwyczaj, żeby relacje robić co by każdy mógł coś fajnego dla siebie wyciągnąć a nowi mieli zachętę do działania. Wrzucanie samej gotowizny jest tez fajne ale wolelibyśmy poznać ciebie od strony warsztatu ;)
kibic pisze:Do takiego funkowego grania częściowo opartego na "hendrixowskim" akordzie E7#9 doskonale pasuje skala bluesowa (rozszerzona pentatonika).
Aha.. czyli standardowo, bo myślałem,ze jeszcze coś tam dogrywasz. Świetny feeling masz ;) Poszukam ten podkładzik i tez sobie pogram ;)
kibic
Posty: 394
Rejestracja: 2013-08-23, 07:07
Lokalizacja: Nieporęt

Post autor: kibic » 2014-06-07, 22:34

Piniu pisze:I to mi się nie bardzo podoba. mamy taki zwyczaj, żeby relacje robić co by każdy mógł coś fajnego dla siebie wyciągnąć a nowi mieli zachętę do działania. Wrzucanie samej gotowizny jest tez fajne ale wolelibyśmy poznać ciebie od strony warsztatu ;)
W sumie nie planowałem robić relacji ale parę fotek mam więc skoro wywołałeś mnie do tablicy przedstawię gitarę razem z relacją.
ODPOWIEDZ