Na tym schemacie masz wszystko połęczone tak, żebył korzystał z układu S +1/2H połęczone w szereg i tylko dla biegunowołci magnesów s-N, 1/2h-S. Jak był nie patrzył, to dwa 3-pozycyjne przełęczniki potrzebne, a i to nie wyczerpuje wszystkich kombinacji. Nie ma SH w fazie, przeciw fazie, H to samo. Tak, że musisz się zdecydowaę , co potrzebujesz uzyskaę, a najlepiej zrobię to ozywajęc "pajęka" na zewnętrz, kamertonu i oscyloskopu-komputera z możliwołcię nakładania na siebie przebiegów w poszczególnych próbach i słuchania różnic. Dopiero wtedy możemy pogadaę lub nie

..
Zaopatrz się też w mikro przełęczniki najlepiej 3-pozycyjne /trudno trafię/ do przełęczania faz H i kombinacji oraz połęczeł z S tych kombinacji.
Tutaj należało by zrobię jeszcze dodatkowy myk, a mianowicie rozdzielię cewki H do kombinacji w fazie -przeciw fazie, szereg-równolegle w fazie i przeciw fazie itd. Stęd pisałem wczełniej o tym, tylko nie tak detalicznie.
To co napisałem łwiadczy o dużej skali możliwych połęczeł tylko 3-ch cewek, a co dopiero gdy były by 2xH?
No dobra. Myłlę, że koledzy jeszcze coś dołożę.
Pozdrawiam, Ryszard
PS kamerton zamiast struny, dla porównywania zawsze tej samej częstotliwołci, bo struna, to sami wiecie. Przetworniki ustawię tak blisko siebie, aby kamerton je obejmował. Stęd widełki pasowały by długie. Zegarmistrze maję też druty od zegarów szafkowych, taki pręt może zastępię kamerton częstotliwołę nie jest ważna a raczej długie wybrzmiewanie i ma byę taka sama we wszystkich próbach; może też byę prosty drut sprężynowy zamocowany w małym imadełku + drewniany "młoteczek"
